دریافت تاییدیه تحصیلی

تاییدیه تحصیلی

تاییدیه تحصیلی چیست؟

تاییدیه تحصیلی همانطور که از اسم آن مشخص است یک مدرک اعتبار سنجی برای مدارک تحصیلی شخص به حساب می آید.تاییدیه تحصیلی یکی از مدارک ضروری برای ثبت نام در دانشگاه های سراسر کشور است و یک شخص برای آنکه بتواند در دانشگاه ثبت نام کند باید تاییدیه تحصیلی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به دانشگاه ارائه دهد.

درواقع تاییدیه تحصیلی پاسخی است که در جواب استعلام مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی ارائه می شود!

چه افرادی نیاز به تاییدیه تحصیلی دارند؟

  • تمام افرادی که می خواهند از مقطع دبیرستان وارد دانشگاه ها شوند!
  • افرادی که قصد ترجمه مدرک تحصیلی خود را دارند!
  • افرادی که قصد استخدام در یک ارگان یا شرکت را دارند!

 

نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی بصورت حضوری

اگر می خواهید تاییدیه تحصیلی خود را بصورت حضوری دریافت کنید می توانید با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و پر کردن فرم های مربوطه نسبت به دریافت تاییدیه تحصیلی خود اقدام کنید و بعد از ثبت نام کامل ، رسید تاییدیه تحصیلی خود را دریافت نمایید و به دانشگاه ارائه دهید.

مدارک لازم برای مراجعه حضوری : کپی کارت ملی ، کپی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، فرم درخواست تاییدیه تحصیلی ، واریز مبلغ کارمزد به دفتر پیشخوان ، ارائه شماره تلفن همراه برای دریافت کدرهگیری.

دریافت تاییدیه تحصیلی بصورت اینترنتی

اما راه ساده تری برای دریافت تاییدیه تحصیلی وجود دارد و آن هم دریافت تاییدیه تحصیلی از سامانه آموزش و پرورش است! شما عزیزان می توانید با صرف کمترین زمان و هزینه و بصورت اینترنتی تاییدیه تحصیلی خود را دریافت نمایید.

برای دریافت تاییدیه تحصیلی بصورت اینترنتی هیچ نیازی به ارائه مدرک تحصیلی نیست و تنها با تکمیل اطلاعات هویتی و اطلاعات تحصیلی می توانید نسبت به دریافت تاییدیه تحصیلی خود اقدام نمایید!

نکته: برای دریافت تاییدیه تحصیلی بصورت اینترنتی نیاز به کد دانش آموزی است! برای دریافت کد دانش آموزی خود می توانید با مدرسه تماس بگیرید! همچنین در بالای تمامی کارنامه ها ، کد دانش آموزی نوشته شده است که می توانید از این طریق هم کد دانش آموزی خود را پیدا کنید.

دریافت تاییدیه تحصیلی توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم مراحل دریافت تاییدیه تحصیلی به دو صورت حضوری و غیرحضوری است که می توانید یکی از آنها را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

اگر می خواهید در کمترین زمان و همچنین با کمترین هزینه تاییدیه تحصیلی خود را دریافت کنید می توانید انجام آن را به کافی نت آنلاین بسپارید!

  • دریافت تاییدیه تحصیلی
  • دریافت سوابق فارغ التحصیلی

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام امور بالا را به ما بسپارید!

, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست