نوبت مشاوره خانواده (سامانه تصمیم)

سامانه تصمیم

سامانه تصمیم چیست؟

سامانه تصمیم سامانه ای زیر نظر بهزیستی و تحت نظارت قوه قضائیه کشور است که برای پیشگیری از وقوع جرم راه اندازی شده است.در واقع از طریق این سامانه ، خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده ها ارائه می شود.

اگر در یک خانواده ، زن یا مرد درخواست طلاق داده باشد مسلما برای پیگیری آن باید به دادگاه خانواده مراجعه کند و دلایل خود را برای جدایی توضیح دهد.یکی از مراحل طلاق این است که زن و شوهر پیش از هر اقدامی باید سه جلسه مشاوره بروند.

زن و مرد در این سه جلسه با مشاور خانواده صحبت می کنند و خواسته ها و مشکلات خود را بازگو می کنند و مشاور هم تمام سعی خود را می کند تا صلح را بین زن و شوهر برقرار کند و آنها را از طلاق منصرف کند و اگر مشاور نتوانست بین آنها صلح برقرار نماید و زن و شوهر اصرار به طلاق داشتند ، باید آنها را به دادگاه خانواده برای ادامه روند طلاق ارجاع دهد.

نوبت مشاوره از سامانه تصمیم توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم زن و شوهر قبل از طلاق باید به سه جلسه مشاوره بروند! سامانه تصمیم به همین جهت راه اندازی شده است و زن و مرد می توانند از طریق این سامانه نسبت به گرفتن نوبت مشاوره اقدام نمایند.

در این سامانه اطلاعات زن و مرد ثبت خواهد شد و زمانی برای دریافت مشاوره (در یکی از مراکز مشاوره مورد تایید) تعیین می شود که زن و مرد باید طبق آن تاریخ و ساعت به مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

برای دریافت نوبت از سامانه تصمیم نیاز به کدملی ، تاریخ تولد و شماره موبایل دو طرف است که برای دریافت نوبت مشاوره ضروری است! اگر قصد گرفتن نوبت از این سامانه را دارید ، می توانید روی کمک ما حساب کنید.

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید!

کافی نت آنلاین

چه امتیازی می دهید؟
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست