نوبت مشاوره خانواده (سامانه تصمیم)

سامانه تصمیم

سامانه تصمیم چیست؟

سامانه تصمیم سامانه ای زیر نظر بهزیستی و تحت نظارت قوه قضائیه کشور است که برای پیشگیری از وقوع جرم راه اندازی شده است.در واقع از طریق این سامانه ، خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده ها ارائه می شود.

اگر در یک خانواده ، زن یا مرد درخواست طلاق داده باشد مسلما برای پیگیری آن باید به دادگاه خانواده مراجعه کند و دلایل خود را برای جدایی توضیح دهد.یکی از مراحل طلاق این است که زن و شوهر پیش از هر اقدامی باید سه جلسه مشاوره بروند.

زن و مرد در این سه جلسه با مشاور خانواده صحبت می کنند و خواسته ها و مشکلات خود را بازگو می کنند و مشاور هم تمام سعی خود را می کند تا صلح را بین زن و شوهر برقرار کند و آنها را از طلاق منصرف کند و اگر مشاور نتوانست بین آنها صلح برقرار نماید و زن و شوهر اصرار به طلاق داشتند ، باید آنها را به دادگاه خانواده برای ادامه روند طلاق ارجاع دهد.

نوبت مشاوره از سامانه تصمیم توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم زن و شوهر قبل از طلاق باید به سه جلسه مشاوره بروند! سامانه تصمیم به همین جهت راه اندازی شده است و زن و مرد می توانند از طریق این سامانه نسبت به گرفتن نوبت مشاوره اقدام نمایند.

در این سامانه اطلاعات زن و مرد ثبت خواهد شد و زمانی برای دریافت مشاوره (در یکی از مراکز مشاوره مورد تایید) تعیین می شود که زن و مرد باید طبق آن تاریخ و ساعت به مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

برای دریافت نوبت از سامانه تصمیم نیاز به کدملی ، تاریخ تولد و شماره موبایل دو طرف است که برای دریافت نوبت مشاوره ضروری است! اگر قصد گرفتن نوبت از این سامانه را دارید ، می توانید روی کمک ما حساب کنید.

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید!

, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست