تایپ فوری

تایپ فوری

در جامعه امروز تمامی کار ها با گوشی و کامپیوتر و از طریق اینترنت انجام می شود و تمام نامه نگاری ها و مرسومات اداری از طریق فایل تایپ شده انجام می شود.برای مثال تا همین چند وقت پیش اگر کسی می خواست عریضه ای به قاضی دادگاه ارائه کند از نامه دست نویس استفاده می کرد اما چند وقتی است  که دیگر نامه های دست نویس جای خود را به نامه های تایپ شده داده اند.

 نامه های تایپ شده مزیت های زیادی نسبت به نامه های دست تویس دارند که ایجاد خوانایی بهتر برای خواانده و احترام گذاشتن به فرد خواننده دو نمونه از مزیت های نامه تایپ شده محسوب می شود.

البته گاهی پیش می آید که در برخی از موارد نیاز به فایل متن نوشته شده است که باید در اختیار فرد قرار بگیرد.(این مورد بیشتر برای نامه نگاری های دادگاه کاربرد دارد) 

برای مثال برای ارسال یک دادخواست از طریق دفتر خدمات قضایی نیاز به فایل متن است بنابراین اگر تاکنون به این دفاتر مراجعه کرده باشید ، متن تقاضا و شکایت و دادخواست خود را باید بصورت فایل ورد به آنها ارائه دهید.

تایپ فوری 

تایپ فوری انواع متنون تخصص ماست! اگر احتیاج به تایپ فوری متن های خود دارید می توانید سفارش تایپ خود را به تیم کافی نت آنلاین بدهید.تیم ما تمام تلاش خود را می کند تا در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ، پروژه های شما عزیزان را انجام دهد.

سفارش تایپ توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم شما عزیزان برای تایپ کار های خود می توانید روی کمک ما حساب کنید.ما پروژه های شما را بصورت فایل PDF و فایل WORD تقدیم خواهیم کرد!

  • تایپ فوری انواع متون
  • تایپ از روی عکس
  • تایپ فایل های صوتی
  • تایپ عریضه دادگاه و دادسرا

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید تمامی کار های تایپی خود را به ما بسپارید! (با قیمت مناسب)

کافی نت آنلاین

2/5 - (10 امتیاز)
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست