ثبت نام کارت ملی هوشمند + خدمات ثبت احوال

ثبت نام کارت ملی هوشمند

سازمان ثبت احوال

ثبت احوال یکی از سازمان های مهم دولتی است که خدمات بسیار مهمی به مردم ارائه می کند.قطعا همه ما حداقل یکبار از خدمات سازمان ثبت احوال استفاده کرده ایم زیرا همه ما شناسنامه و کارت ملی داریم که خانواده ما برای ما از این سازمان دریافت کرده اند.

سازمان ثبت احوال خدمات زیادی همچون صدور شناسنامه ، صدور کارت ملی ، صدور گواهی تولد و فوت ، صدور گواهی تجرد ، تغییر نام و نام خانوادگی و غیره ارائه می کند که بعضی از این خدمات بصورت حضوری و بعضی از آنها بصورت غیرحضوری و آنلاین انجام می شوند.

در ادامه برخی از خدمات غیرحضوری این سازمان که از طریق سایت ثبت احوال ارائه شده است را خدمت شما معرفی می کنیم:

ثبت نام کارت ملی هوشمند

کارت ملی یکی از مهم ترین مدارک هویتی فرد محسوب می شود که تقریبا در تمام اداره ها و ارگان های دولتی از آن به عنوان مدرک شناسایی فرد استفاده می شود.تا چند سال پیش افراد از کارت ملی قدیمی استفاده می کردند که یک تکه مقوای پرس شده بود اما امروز با ارائه کارت ملی هوشمند ، افراد می توانند از خدمات این کارت بهره مند شوند.

در آینده نه چندان دور از کارت ملی هوشمند برای انتقال پول ، کارت سوخت ، گواهینامه ،کارت پایان خدمت و موارد دیگر استفاده می شود بنابراین اگر تاکنون اقدام به دریافت کارت ملی هوشمند نکرده اید هرچه زودتر اقدام کنید تا از خدمات این کارت در آینده بهره مند شوید.

 

درخواست تغییر نام و نام خانوادگی

بعضی از افراد از نام یا فامیل خود ناراضی هستند و می خواهند اسم یا فامیل خود را تغییر دهند ، این افراد می توانند با ثبت درخواست به سازمان ثبت احوال نسبت به تغییر نام و نام خانوادگی خود اقدام کنند.

صدور گواهی تجرد

ممکن است برخی از افراد نیاز به گواهی تجرد برای خود یا دیگران داشته باشند بنابراین این افراد می توانند با ثبت درخواست صدور گواهی تجرد بصورت الکترونیکی ، گواهی خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند.

صدور گواهی فوت

سازمان ثبت احوال ، صدور گواهی فوت برای خانواده های فوت شدگان را نیز فراهم کرده است و این عزیزان می توانند با ثبت درخواست در سازمان ثبت احوال نسبت به دریافت این گواهی اقدام کنند.

 

انجام کلیه خدمات ثبت احوال توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم سازمان ثبت احوال کشور بسیاری از خدمات خود را بصورت الکترونیکی ارائه می کند که می توانید انجام آنها را به کافی نت آنلاین بسپارید!

  • ثبت نام کارت ملی هوشمند
  • درخواست گواهی تجرد
  • درخواست تغییر نام
  • درخواست تغییر نام خانوادگی
  • درخواست گواهی فوت
  • اعلام تغییر نشانی
  • درخواست تعویض و المثنی شناسنامه

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی و یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام کلیه امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

16 − 12 =

فهرست