پرداخت قبوض منزل و تلفن همراه

پرداخت قبوض

پرداخت اینترنتی قبوض

تا همین چندسال پیش قبض ها بصورت کاغذی بودند و قبض هر شرکت توسط مامور آن بصورت فیزیکی ارائه میشد اما امروز دیگر قبض های کاغذی وجود ندارند و صورتحساب قبض ها به شماره موبایل مالک پیامک می شود.

این کار دو مزیت داشت! مزیت اول این بود که با حذف قبض های کاغذی ، در مصرف کاغذ صرفه جویی شد و مزیت دوم باعث راحت تر شدن کار مامورین شرکت ها شد که دیگر لازم نبود برای آوردن قبض ها ، به خانه و مغازه های مختلف مراجعه کنند.

پرداخت قبوض برق،آب،گاز و تلفن

همانطور که گفتیم امروز برای پرداخت قبض ها دیگر نیازی به قبض کاغذی نیست و شرکت ها صورتحساب ماهیانه قبوض را به موبایل مالک منزل مسکونی یا تجاری پیامک می کنند و افراد می توانند از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض مورد نظر خود را پرداخت کنند.

پرداخت قبض با شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق اینترنت،دستگاه های عابربانک و دستگاه های pos امکان پذیر است و افراد می توانند از طریق این روش ها قبض های پرداخت نشده خود را پرداخت نمایند.

پرداخت قبوض تلفن همراه

افرادی که دارای خط تلفن همراه ثابت هستند ، هزینه مکالمات آنها از طریق قبوض به آنها ابلاغ می شود و این افراد موظف اند هزینه مکالمات خود را بصورت ماهیانه پرداخت کنند در غیر اینصورت خط آن ها توسط شرکت مسدود می شود.

بنابراین افرادی که دارای خطوط ثابت همراه اول،ایرانسل و رایتل هستند باید قبض تلفن همراه خود را بصورت ماهیانه پرداخت نمایند.

پرداخت قبوض منزل و تلفن همراه توسط کافی نت آنلاین

همانطور که قبلا گفتیم پرداخت قبوض منزل از طریق دستگاه های عابربانک ، دستگاه pos و بصورت اینترنتی امکان پذیر است! ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید می توانید انجام آن را با قیمتی مناسب به کافی نت آنلاین بسپارید!

  • پرداخت قبض آب،برق،گاز و تلفن
  • پرداخت قبض خط همراه اول،ایرانسل و رایتل

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی و یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

2/5 - (3 امتیاز)
, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

هفده + 12 =

فهرست