ثبت نام کنکور ؛ انتخاب واحد دانشگاه

ثبت نام کنکور

کنکور چیست؟

کنکور یک آزمون تستی جامع است که تمام دروس را در بر می گیرد و سطع علمی یک فرد را مشخص می کند.

ثبت نام کنکور

کنکور یکی از آزمون های مهم در زندگی دانشجویان محسوب می شود که قطعا روزی با آن روبرو خواهند شد.دانش آموزانی که مقطع دبیرستان خود را به اتمام می رسانند و دانشجویانی که مقاطع کارشناسی یا کارشناسی خود را به پایان می رسانند همگی باید برای رفتن به مقاطع بالاتر کنکور بدهند.

درواقع رتبه کنکور یک فرد مشخص می کند که فرد چه دانشگاهی (دولتی ، غیرانتفاعی ، آزاد) می تواند درس بخواند و رتبه کنکور یک فرد رابطه مستقیمی با انتخاب دانشگاه آن دارد بنابراین کنکور همیشه نقطه عطف زندگی دانش آموزان و دانشجویان بوده  و هست.

اما برای شرکت در کنکور باید قبل از آن در تاریخی که وزارت آموزش و پرورش اعلام می کند نسبت به ثبت نام آن اقدام کنید تا بتوانید در آزمون کنکور شرکت نمایید.

انتخاب واحد دانشگاه

بعد از اینکه افراد وارد دانشگاه می شوند ، باید واحد های درسی خود را در هر ترم مشخص نمایند که به این کار انتخاب واحد می گویند.نکته مهم در انتخاب واحد دانشگاه این است که دانشجویان باید طبق چارت درسی رشته خود انتخاب واحد نمایند تا در ترم های بعد دچار تداخل درسی نشوند.

بنابراین همیشه سعی کنید در هر ترم طبق چارت درسی خود انتخاب واحد کنید زیرا چارت های درسی همیشه توسط مدیر گروه و اساتید تحلیل و تجزیه می شوند و سپس در اختیار دانشجویان قرار می گیرند.

ثبت نام کنکور و انتخاب واحد توسط کافی نت آنلاین

اگر جزو دانشجویان جدید هستید و دفعه اول است که می خواهید وارد دانشگاه شوید و یا می خواهید در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهید می توانید برای ثبت نام کنکور و انتخاب واحد دروس روی کمک ما حساب کنید!

  • ثبت نام کنکور سراسری
  • ثبت نام کنکور ارشد و دکترا
  • انتخاب واحد دانشگاهی
  • دریافت کارت ورود به جلسه
  • اعلام نتایج آزمون ها

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

1.5/5 - (17 امتیاز)
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست