ارسال پیامک تبلیغاتی (ارسال انبوه)

ارسال پیامک تبلیغاتی

اهمیت تبلیغات در مشاغل

امروزه تبلیغات حرف اول را می زند و فردی در کسب و کارش موفق است که جامعه هدف شغل خود را بشناسد و برای آن سرمایه گذاری (تبلیغات) کند.خیلی از افراد تبلیغات انجام می دهند اما بصورت غیر اصولی و همین کار باعث می شود هیچ نتیجه ای از تبلیغات کسب و کار خود نگیرند!

بنابراین این موضوع بسیار مهم است که قبل از شروع تبلیغات جامعه هدف شغل خود را شناسایی کنید و سپس اقدام به تبلیغات نمایید.برای مثال شما دفتر بیمه دارید و می خواهید به رانندگان بیمه شخص ثالث بفروشید! پس جامعه هدف شما رانندگان خودرو خواهند بود و شما باید برای آنها تبلیغات نمایید!

یا مثلا شما محصولی دارید که در رستوران ها استفاده می شود ، بنابراین جامعه هدف شما مدیران رستوران ها هستند و شما باید برای این صنف تبلیغات نمایید!

ارسال پیامک تبلیغاتی

از بین هزاران روش تبلیغاتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از روش های پرکاربرد و تاثیرگذار تبلیغاتی است که افراد انجام می دهند و تاثیر فوق العاده ای دارد زیرا همه افراد پیام ها و تماس های خود را چک می کنند و در نهایت آن تبلیغ را مشاهده می کنند.

اما چیزی که خیلی از افراد نمی دانند این است که اکثر افراد جلوی پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند و دیگر پیام تبلیغاتی برای آنها ارسال نمی شود.

مزیت ما نسبت به شرکت های تبلیغاتی دیگر چیست؟

ما دارای حرفه ای ترین پنل پیامکی کشور هستیم و می توانیم کسب و کار شما را با ارسال پیامک تبلیغاتی متحول کنیم! برخی از مزیت های ما را نسبت به شرکت های تبلیغاتی دیگر ببینید و خودتان مقایسه کنید که تبلیغات پیامکی خود را به چه کسی بسپارید:

 • ارسال پیامک بدون بلاکی

اولین مزیت ما نسبت به شرکت های تبلیغاتی دیگر ، ارسال انبوه پیامک بدون داشتن بلاکی است.یعنی ما از روشی استفاده می کنیم که پیامک تبلیغاتی شما برای تمام افرادی که تبلیغات پیامکی خود را بسته اند هم ارسال شود که برای صحت این موضوع می توانید تست کنید و چند شماره که پیامک تبلیغاتی آنها بسته شده است را به ما بدهید تا به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم.

 • ارائه گزارش جامع

شرکت های تبلیغاتی هیچ وقت به شما گزارشی از ارسال پیامک ها نمی دهند و فقط به شما می گویند که پیامک ها ارسال شد! اما ما بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی شما ، گزارشی کامل (رسیده به مخابرات ، بلک لیست ، ارسال شده ، نرسیده به گوشی ، رسیده به گوشی) خدمت شما ارائه می کنیم و گزارش وضعیت تمامی شماره ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • ارسال پیامک بصورت منطقه ای

ما با استفاده از تکنولوژی که به آن دست یافتیم می توانیم به دکل مخابراتی هر شهر و منطقه متصل شویم و پیامک تبلیغاتی شما را به شماره های آن منطقه ارسال کنیم.برای مثال اگر شما در یک شهرستان زندگی می کنید ، ما می توانیم پیامک شما را به شماره تلفن های آن شهرستان ارسال کنیم.

 • ارسال پیامک به مشاغل

همانطور که گفتیم شما قبل از شروع تبلیغات باید جامعه هدف خود را بشناسید و سپس تبلیغات خود را آغاز کنید ، بنابراین ما به شما کمک می کنیم تا این کار را انجام دهید.شما با استفاده از بانک اطلاعاتی مشاغل که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، می توانید جامعه هدف خود را تعیین کنید و برای آن صنف پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

 

پنل پیامکی با امکانات ویژه

همچنین ما می توانیم پنلی در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید پیامک های تبلیغاتی خود را مدیریت و ارسال کنید! این پنل یکی از حرفه ای ترین پنل های تبلیغاتی در کشور است که باهزینه مقرون بصرفه و بدون داشتن بلاکی (ارسال به خط تلفن هایی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند) ارائه شده است.

شما با خرید این پنل ، یکبار هزینه خواهید کرد و برای همیشه پیامک های تبلیغاتی خود را خودتان ارسال می کنید! این کار هم باعث صرفه جویی در هزینه ها و هم مدیریت پیامک های ارسالی می شود ، همچنین با خرید این پنل ، بانکی از شماره های هر منطقه و مشاغل را بدست می آورید!

برای مشاوره رایگان و سفارش پنل پیامکی می توانید به واتساپ یا تلگرام (09361348279) پیام دهید!

 

ارسال پیامک تبلیغاتی توسط کافی نت آنلاین

اگر قصد دارید با تبلیغات ، کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید ، این کار را به ما بسپارید! ما به شما کمک می کنیم از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید و کسب و کار خود را رونق دهید!

 • ارسال پیامک انبوه بدون داشتن بلاکی
 • ارسال منطقه ای در سراسر کشور
 • ارسال پیامک به مشاغل مختلف
 • ارسال دکل BTS (دکل مخابراتی)
 • ارسال ایرانسل منطقه ای
 • ارسال همراه اول منطقه ای
 • ارسال پیام صوتی

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام کلیه امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

چه امتیازی می دهید؟
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست