خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی

تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمان های بزرگ دولتی است که خدمات متنوعی ارائه می کند.از جمله خدمات ارائه شده توسط این سازمان می توان به خدمات بیمه درمانی ، بیمه مستمری و بازنشستگی و غیره اشاره کرد.سازمان تامین اجتماعی جزو اولین سازمان های ارائه دهنده خدمات الکترونیکی است و از همان ابتدا بخشی از خدمات خود را از طریق وبسایت تامین اجتماعی ارائه می کرد.

هم اکنون بسیاری از خدمات این سازمان از طریق سایت الکترونیکی تامین اجتماعی انجام می شود که برخی از این خدمات را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

سابقه بیمه

افراد از طریق پورتال تامین اجتماعی می توانند سوابق بیمه ای خود را مشاهده کنند و یا فایل کل سوابق خود را (از ابتدا تا کنون) پرینت بگیرند.این ویژگی این امکان را برای بیمه شدگان ایجاد می کند تا بتوانند سوابق بیمه خود را مشاهده کنند و میزان حقوق بازنشستگی خود را مشاهده نمایند.

فیش حقوقی و حکم حقوقی

این ویژگی برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ارائه شده است و بازنشستگاه محترم می توانند با مراجعه به پورتال خود ، فیش حقوقی ماهیانه خود را مشاهده کنند.همچنین می توانند حکم حقوقی سالیانه خود را دریافت کنند و از میزان افزایش حقوق هر ساله خود مطلع شوند.

بازنشستگاه محترم همچنین می توانند در صورت ضامن شدن برای دیگران ، از سامانه تامین اجتماعی نامه کسر از حقوق دریافت کنند.

خرید بیمه خدمت سربازی

افرادی که قصد دارند سابقه بیمه سربازی خود را به سوابق بیمه ای خود اضافه کنند ، می توانند از طریق سامانه تامین اجتماعی اقدام به خرید بیمه سربازی (بصورت نقدی یا قسط بندی شده) نمایند.

ارسال لیست بیمه کارگاه

این امکان برای کارفرمایان عزیز فراهم شده است تا بتوانند بیمه کارکنان خود را از طریق پورتال تامین اجتماعی ارسال کنند و بصورت آنی فیش پرداخت دریافت نمایند.البته قابل ذکر است که ارسال لیست فقط برای کارگاه های کمتر از 5 نفر از طریق سایت امکان پذیر است و برای کارگاه های بیشتر از 5 نفر می بایست از طریق نرم افزار تامین اجتماعی اقدام به ارسال لیست کارگاه نمود.

فیش پرداخت حق بیمه

ممکن است برخی از افراد از بیمه های خویش فرما یا اختیاری استفاده کنند و حق بیمه را خودشان واریز کنند  این افراد می توانند با دریافت فیش پرداخت ، حق بیمه ماهیانه خود را به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز نمایند.

خدمات درمانی و نام نویسی

همچنین از طریق پورتال تامین اجتماعی می توان از اعتبار دفترچه درمانی خود اطلاع پیدا کرد و یا اعضای خانواده خود را از طریق نام نویسی غیرحضوری تحت پوشش خود قرار داد.

انجام کلیه امور تامین اجتماعی توسط کافی نت آنلاین

سایت تامین اجتماعی خدمات الکترونیکی بسیار متنوعی دارد و این خدمات را برای سه گروه از افراد یعنی: 1.بیمه شدگان 2.کارفرمایان 3.بازنشستگان ارائه می کند.بنابراین اگر شما جزو این گروه ها هستید می توانید امور بیمه ای خود را به کافی نت آنلاین بسپارید!

  • سابقه بیمه تامین اجتماعی
  • فیش حقوقی و حکم حقوقی
  • ارسال لیست کارگاه ها
  • پرداخت حق بیمه
  • خرید بیمه سربازی
  • نامه کسر از حقوق
  • نام نویسی افراد تبعی

تمامی امور بالا توسط  تیم کافی نت آنلاین قابل انجام است و شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی و یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید کلیه امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

1/5 - (1 امتیاز)
, , , , , , ,

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

بیست − شانزده =

فهرست