ارسال لیست بیمه کارگاه

لیست بیمه کارگاه

لیست بیمه کارگاه

طبق قانون کار ، کارفرمایانی که افراد دیگر را به کار می گمارند ، باید آنها را بیمه کنند در غیراینصورت اداره کار آنها را جریمه سنگینی خواهد کرد! به همین جهت کارفرمایان باید از اداره بیمه کد کارگاهی دریافت کنند و افرادی را که استخدام کرده اند را طبق قانون بیمه کنند…

خب قاعدتا ارسال لیست بیمه کارکنان محاسبات و پیچیدگی های خاص خودش را دارد که باید رعایت شود ، بنابراین اگر کارفرما هستید و قصد دارید لیست حق بیمه کارکنان خود را ارسال کنید بهتر است این کار را به اهلش بسپارید تا خدای نکرده متحمل جریمه نشوید!

کارگاه ها را میتوان به دو دسته تقسیم کرد: کارگاه های مشمول کمک و کارگاه های غیرمشمول.

اگر کارگاهی مشمول کمک باشد ، کارفرما می تواند تا 5 نفر ، حق بیمه سهم کارفرما را نپردازد و فقط سهم بیمه شدگان را پرداخت کند! کارگاه های مشمول کمک فقط به برخی از مشاغل تعلق می گیرد که لیست آنها در اداره بیمه تعریف شده است.

ارسال لیست حق بیمه کارگاه

همانطور که گفتیم ، ارسال لیست حق بیمه کارکنان یکی از کارهای پیچیده و زمان بر است که تمرکز و محاسبات زیادی را طلب می کند ، پس اگر در این حوزه تخصص ندارید این کار را انجام ندهید تا دچار جریمه و خسارت نشوید!

بنابراین اگر دارای کارگاه هستید و قصد دارید لیست حق بیمه کارکنان خود را ارسال کنید می توانید انجام این کار را به تیم کافی نت آنلاین بسپارید!

شما کارفرمای عزیز می توانید از طریق تماس تلفنی و یا پیام به واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید!

کافی نت آنلاین

چه امتیازی می دهید؟
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سه + هفده =

فهرست