دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

ثبت نام کد فراگیر اتباع خارجی

کد فراگیر چیست؟

کد فراگیر یک شناسه 12 رقمی برای اتباع خارجی ساکن ایران می باشد که برای فعالیت های اقتصادی و بانکی استفاده می شود.در واقع هر فرد خارجی که در ایران اقامت دارد می تواند با استفاده از کدفراگیر ، به فعالیت اقتصادی بپردازد.

کد فراگیر مانند یک شناسه هویتی بوده که مانع از وارد کردن مکرر داده های اشخاص خارجی در سامانه های مختلف می باشد و تنها با داشتن یک کد جامع امکان استفاده از امکانات موجود می باشد.

آیا داشتن کد فراگیر ضروری است؟

درواقع باید بگوییم که کدفراگیر برای اتباع خارجی به همان اندازه مهم است که داشتن کدملی برای یک فرد ایرانی ضروری است…یک فرد ایرانی برای انجام هر کاری (اعم از باز کردن حساب بانکی ، تحصیل و غیره) نیاز به کد ملی دارد و اگر کدملی نداشته باشد هیچ خدماتی به او ارائه نمی شود.

کد فراگیر هم دقیقا به همین صورت است و اگر اتباع خارجی این کد را نداشته باشند حق انجام فعالیت های اقتصادی را ندارند و بدون داشتن کد فراگیر حتی نمی توانند یک حساب بانکی داشته باشند.

بنابراین اگر جزو اتباع خارجی هستید که در ایران اقامت دارید ، به شما پیشنهاد می کنیم حتما برای دریافت کدفراگیر اتباع خارجی اقدام نمایید تا بتوانید در ایران فعالیت اقتصادی و شغلی داشته باشید.

ثبت نام کد فراگیر اتباع خارجی توسط کافی نت آنلاین

همانطور که در بالا گفتیم کدفراگیر برای اتباع خارجی ، حکم کدملی برای یک ایرانی را دارد که بدون داشتن آن نمیتوان از هیچ خدمات دولتی و اداری استفاده کرد.بنابراین اگر جزو اتباع خارجی هستید و تاکنون برای دریافت کد فراگیر اقدام نکرده اید می توانید انجام آن را به ما بسپارید!

  • ثبت نام کد فراگیر اشخاص حقیقی
  • ثبت نام کد فراگیر حقوقی (شرکتی)
  • کد سازمان سنجش (برای کنکور و آزمون های سازمان سنجش)
  • استعلام کد فراگیر اتباع خارجی

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید انجام امور بالا را به ما بسپارید!

کافی نت آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

دوره کافی نت پلاس

This will close in 16 seconds