وام قرض الحسنه بانک رسالت

وام رسالت

بانک رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت بانکی الکترونیکی است که تمامی خدمات آن بصورت اینترنتی ارائه می شود! این بانک از تسهیلات پرداختی به مشتریان سودی کسب نمی کند و متقابلاً به سپرده های مشتریان نیز سودی تخصیص نمی دهد.

در بانک رسالت ، افراد می توانند بصورت آنلاین افتتاح حساب انجام دهند ، درخواست تسهیلات بدهند و امور بانکی خود را از طریق اینترنت بانک ، همراه بانک و پیشخوان مجازی بانک رسالت انجام دهند.

در واقع بانک رسالت اولین بانک الکترونیکی در کشور است که تمامی خدمات آن بصورت غیرحضوری و اینترنتی انجام می شود!

برخی از خدمات بانک رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت خدمات متنوعی ارائه می کند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • افتتحاح حساب بصورت اینترنتی
  • تسهیلات بانکی با کارمزد 2 درصد
  • ارائه کارتخوان فروشگاهی (POS)
  • ارائه سفته الکترونیک
  • خدمات بانکداری دیجیتال

 

وام قرض الحسنه رسالت

یکی از مهم ترین مزیت های بانک رسالت ، تسهیلات بانکی با کارمزد پایین و اقساط طولانی مدت است که افراد می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند! کارمزد تسهیلات بانک رسالت 2 درصد بصورت سالیانه است و حداکثر اقساط بازپرداخت 60 ماه می باشد.

همانطور که می دانید اکثر بانک های کشور تسهیلات خود را با کارمزد 18 درصد ارائه می کنند در صورتی که بانک رسالت از این قائده مستثنی است و با کارمزد 2 درصد به متقاضیان وام ارائه می کند.

مراحل درخواست وام:

  1. افتتاح حساب: در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه (جاری / پس انداز) در بانک قرض الحسنه رسالت، جهت افتتاح حساب به سامانه عضویت مراجعه نمائید.
  2. اعتبار سنجی:پس از افتتاح حساب، جهت انجام فرآیند اعتبارسنجی نسبت به ثبت‌نام در سامانه مرآت اقدام و پس از اخذ نتیجه نسبت به تکمیل پرونده اعتبار سنجی اقدام نمایید.
  3. برآورد تسهیلات:در صورت نداشتن اطلاع از مبلغ و مدت تسهیلات قابل درخواست می توانید به صفحه پیشخوان مجازی رسالت – تسهیلات – برآورد تسهیلات، مراجعه نمائید.
  4. درخواست تسهیلات: پس از دریافت پیامک تأیید از سامانه اعتبار سنجی مرآت نسبت به ثبت درخواست تسهیلات در سامانه اینترنت بانک رسالت اقدام نمائید.

 

درخواست وام رســالت توسط کافی نت آنلاین

همانطور که گفتیم خدمات بانک رسالت بصورت الکترونیکی و اینترنتی انجام می شود بنابراین برای دریافت وام نیز باید تمامی مراحل بصورت آنلاین انجام شود!

بنابراین اگر قصد گرفتن وام قرض الحسنه بانک رسالت را دارید می توانید انجام آن را به کافی نت آنلاین بسپارید! ما تمامی مراحل درخواست وام (اعم از افتتاح حساب و …) را برای شما انجام می دهیم!

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید!

کافی نت آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست