شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی

شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی

وام بانکی یکی از روش هایی می باشد که افراد، برای تامین هزینه های زندگی برای دریافت آن  اقدام می کنند. بانوان نیز مانند سایر اقشار جامعه برای تامین نقدینگی لازم برای انجام امور مختلف، می توانند از بانک ملی درخواست وام کنند. شخص متقاضی برای دریافت تسهیلات، باید از شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی برخوردار باشد. این وام برای افزایش استقلال مالی بانوان و تقویت نقش زنان در اقتصاد خانواده و جامعه ارائه شد.

آیا شما می دانید که چگونه برای دریافت وام زنان خانه دار ثبت نام کنید؟ شما به عنوان یک بانوی خانه دار حق دارید از شرایط وام بانوان متاهل بانک ملی آگاه باشید، تا در صورت نیاز برای تامین هزینه های زندگی از ان بهره مند شوید. در ادامه قصد داریم اطلاعات لازم را برای نحوه دریافت وام زنان خانه دار را به شما بدهیم. همچنین شرایط مورد نیاز را برای بهره مندی از این وام را بررسی می کنیم.

وام زنان خانه دار بانک ملی

خیلی از خانم ها به دلیل مشغله زیاد شرایط کار در محیط کار را ندارند، بانک ملی برای حمایت از خانم های متاهل  وامی تحت عنوان وام زنان خانه دار را ارائه کرد. این وام با هدف افزایش استقلال مالی بانوان و تامین هزینه های مالی زندگی مطرح شد. شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی به طوری می باشد تا بانوان بتوانند با کمترین دردسر این وام را دریافت کنند. این تسهیلات مالی می تواند کمک شایانی به زنان خانه دار کنند.  با این وام می توانند وضعیت اقتصادی خود را بهبود دهند و به تقویت بنیان خانواده و شرایط مالی خانواده نیز کمک کنند، همچنین برای خانم هایی که تازه ازدواج کرده اند، از شرایط وام ازدواج 1402 نیز می توانند بهره مند شوند.

وام زنان خانه دار بانک ملی

برای دریافت این تسهیلات شخص باید واجد شرایط لازم  باشد. شخص متقاضی باید به بانک ضامن و وثیقه ارائه دهد. از مزایای این  وام می توان به سود پایین ان  اشاره کرد. شخص  با حداقل زمان 3 ماه و مبلغ 2 میلیون تومان سپرده گذاری، می تواند وام را اخذ کند. حتی امکان بهره مندی از امتیاز سپرده گذاری، شخص دیگری برای اخذ وام بانوان خانه دار وجود دارد. علاوه بر این از طریق کارت های اعتباری امکان پرداخت وام برای افراد میسر است.

شرایط لازم جهت دریافت وام زنان خانه دار بانک ملی

این بانک به منظور حمایت و پشتیبانی از زنانه متاهل، وامی را تحت شرایطی به متقاضیان ارائه می دهد.  متقاضی باید برای دریافت این وام از شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی  برخوردار باشد:

 1. شخص متقاضی باید حداقل 22 سال و حداکثر 50 سال باشد.
 2. برای دریافت وام، داوطلب باید یکی از اطرافیان خود را نظیر خانواده، خویشاوندان یا دوستان را به عنوان یک ضامن معتبر به بانک معرفی کند.
 3. مدارک شناسایی نظیر کارت ملی برای دریافت وام ضروری است.
 4. در فرایند دریافت وام، برای هزینه های بانکی باید حق الزحمه در نظر گرفته شده را پرداخت کنید.

مدارک لازم ثبت نام وام زنان خانه دار بانک ملی

مدارک لازم برای اخذ وام بانوان خانه دار بانکی

در قسمت قبل به شرایط وام خانم های متاهل و خانه دار  پرداختیم. ارائه مدارک صحیح کار شما را در پروسه دریافت وام آسان و سریع تر می کند. برای اخذ  نیاز است مدارک مربوطه به بانک تحویل دهید. این مدارک عبارتند از:

 • یکی از مهم ترین مدارک، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد.
 • برای ثابت کردن اعتبار و درامد ضامن ارائه مدارک ضامن از قبیل گواهی کسر از حقوق برای پروسه دریافت وام نیاز است.
 • ضامن نیز باید شناسنامه و کارت ملی خود را به علاوه یک کپی از انها به بانک تحویل دهد.
 • برای دریافت این تسهیلات، شما باید فرم را برای ثبت درخواست خود تکمیل کنید. در این فرم اطلاعات مالی و شخصی داوطلب و متقاضی درج می شود.</li>

نحوه ثبت نام وام زنان خانه دار بانک ملی

متاسفانه ثبت نام وام بانوان خانه دار به صورت غیر حضوری و آنلاین امکان پذیر نمی باشد. در صورت برخورداری شخص از شرایطی که بالاتر ذکر شد، باید برای اخذ وام به صورت حضوری به شعب بانک مراجعه کند و فرم خواسته شده را با اطلاعات شخصی و مالی پر کند. همچنین مدارک ضامن و متقاضی باید به بانک تحویل داده شود، تا اطلاعات شخص بررسی شود. در صورتی که شخص واجد شرایط باشد، پیامکی برای  او ارسال می شود.  شما می توانید برای بررسی بیشتر شرایط لازم به سایت بانک ملی یا شعب مربوطه مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری

بازپرداخت وام زنان خانه دار بانک ملی

نرخ بهره تسهیلات زنان خانه دار 18 درصد از مبلغ وام در سال می باشد. دقت کنید که هنگام انتخاب مبلغ وام نرخ سود را با دقت محاسبه  کنید تا توان پرداخت آن را داشته باشید. شما برای پرداخت این وام مهلتی بین چند ماه تا چند سال دارید که این مدت زمان توسط بانک طبق توان پرداختی شما تعیین می شود.

شما می توانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در نظر بگیرید تا سود کمتری پرداخت کنید. در صورتی که در موعد مقرر بازپرداخت وام انجام نشود، باید جریمه دیرکرد را پرداخت کنید. بهتر است برای کاهش هزینه ها در زمان تعیین شده، قسط خود را پرداخت کنید. بانک مذکور ممکن است با  توجه به شرایط شما، درخواست پوشش بیمه برای وام کند. با این بیمه در صورت فوت یا… پرداخت وام تضمین می شود.

سخن پایانی

وام زنان خانه دار بانک ملی فرصتی مناسب برای بانوان متاهل است تا با دریافت تسهیلات مالی، به استقلال مالی دست پیدا کنند و در تامین نیازهای خود و خانواده نقش موثری داشته باشند. با آگاهی از شرایط و مدارک لازم برای دریافت وام، می توانید به راحتی برای این تسهیلات اقدام کنید.</p>

سوالات متداول وام زنان خانه دار بانک ملی

 1. ایا اشخاص 18 ساله نیز مشمول این وام می شوند؟
  خیر برای دریافت وام زنان خانه دار بانک ملی، باید در رنج سنی 22 تا 50 سال باشید.
 2. مبلغ وام زنان خانه دار چقدر است؟
  مبلغ وام از 2 تا 50 میلیون تومان است. با این حال ممکن است، طبق شرایط هر شخص مبلغ دریافتی متغیر باشد.
 3. چگونه می‌توان برای وام زنان خانه دار ثبت نام کرد؟
  ثبت نام وام زنان خانه دار تنها از روش مراجعه حضوری به شعب بانکی و ارائه مدارک مورد نیاز به همراه معرفی ضامن مقدور است.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست