نوبت دهی اقامت اتباع خارجی

نوبت دهی اقامت

دفاتر اقامت ، کفالت و اشتغال اتباع خارجی

طبق قانون ، اتباع خارجی که در ایران زندگی می کنند باید دارای کارت اقامت باشند والا طبق آمار سرشماری قرار نمی گیرند و اگر شناسایی شوند از کشور دیپورت خواهند شد.این قانون تنها در کشور ما نیست و در تمام کشور ها افراد خارجی باید برای اقامت ثبت نام کنند و کارت اقامت داشته باشند.

بنابراین اتباع خارجی که در ایران زندگی می کنند باید به دفاتر اقامت مراجعه نمایند و کارت اقامت خود را دریافت کنند و همچنین بعد از اینکه کارت اقامت دریافت کردند ، باید آن را بصورت چند وقت یکبار تمدید کنند.

نوبت دهی اقامت اتباع خارجی

برای مراجعه به دفاتر اقامت ابتدا باید نوبت دریافت کرد بنابراین افراد زیر می توانند در سامانه  اقامت ، کفالت و اشتغال اتباغ خارجی برای دریافت نوبت اقدام نمایند:

  1. اتباع افغانستانی که در سال قبل و سال جاری به دفاتر کفالت مراجعه و پس از ثبت نام برگه آبی رنگ معرفی نامه واکسیناسیون دریافت نموده اند. این گروه فقط سرپرست خانوار باید با درج شناسه ویژه در سامانه، نوبت دریافت و سپس در تاریخ و ساعت مربوطه به دفتر مراجعه کند و نیازی به حضور سایر اعضا خانوار در دفتر نیست و لذا دریافت نوبت برای اعضا خانوار نیز لازم نمی باشد.
  2. اتباع افغانستانی که فاقد مدرک و یا دارای مدرک نامعتبر هستند.
  3. اتباع افغانستانی ساکن سیستان و بلوچستان که قبلا رسید سرشماری دریافت نموده اند. این گروه نیز با درج شماره اختصاصی مندرج در رسید سرشماری نوبت دریافت خواهند کرد.

 

نوبت دهی دفاتر اقامت توسط کافی نت آنلاین

اگر جزو اتباع خارجی هستید و در ایران زندگی می کنید پیشنهاد می کنیم حتما کارت اقامت خود را دریافت کنید تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید.اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید انجام آن را به ما بسپارید!

شما عزیزان تنها با یک تماس تلفنی یا پیام به واتساپ یا تلگرام می توانید نوبت دهی از دفاتر اقامت را به ما بسپارید!

, , , , , ,

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست